ЛДСП (ламінована)

ДСП плита ламінована (ЛДСП)ДСП ламінована, як і звичайна, виготовляється методом гарячого пресування деревинно-стружкового матеріалу, проте має по верху  покриття з меламінових смол.

Вартість ламінованої ДСП трохи вища, ніж у звичайної – це пояснюється тим, що виглядає вона набагато красивіше і її характеристики мають додаткові переваги. Ламінуюча плівка, яка створюється при розтіканні смол під впливом високих температур по поверхні, має свої характеристики міцності. Крім того, можна створювати таким методом різні кольори ДСП – сірий, коричневий, жовтий і т.д

Важливою перевагою даного матеріалу є те, що ламінуюча плівка перекриває вихід парам формальдегіду. Ця якість ламінованої  ДСП забезпечує нешкідливість, якою не можуть похвалитися звичайні деревно-стружкові плити.

ЛДСП – сфера застосування та особливості

ДСП ламінована користується дуже широким попитом, незважаючи на те, що ціна її трохи вища, ніж у звичайної. Виробники меблевої продукції намагаються купити ДСП ламіновану, оскільки таким чином успішно вирішується питання з зовнішнім оздобленням виробів – вона просто не потрібна.

Дуже затребуваний цей матеріал для різних видів оздоблювальних робіт – широкий вибір малюнку ламінації дає широкі можливості для створення цікавих інтер’єрних дизайнів.

Всім, кому потрібно ламінована меблева ДСП, слід знати, що ціна залежить від того, яка товщина листа – зазвичай вона буває від 10 мм до 22 мм. Крім того, на вартість впливає розмір листа ДСП ламінованої по довжині і ширині.

Якщо ви хочете придбати ламіновану ДСП для виробництва меблів або інших робіт в домашніх умовах, слід знати, що самостійне розпилювання призведе до утворення рваних країв. Тому ДСП ламіновану, розміри якої потрібно відкоригувати, слід різати на спеціальному обладнанні. Ламіновану ДСП найкраще купити і розпиляти в одному місці, якщо надається така можливість.

ЛДСП, склад Профі-Стиль

Як купити ДСП ламіновану в Дніпрі, Запоріжжі або Львові

Компанія «Профі-Стиль» реалізує ДСП ламіновану за доступною ціною в Дніпрі, Львові та Запоріжжі. Тут ви можете замовити лист ДСП ламінованоїціна буде залежати від розмірів і товщини.

Звертайтеся – і вас приємно здивує не тільки якість продукції, але і доступні ціни. Ми сподіваємося, що високий рівень обслуговування стане приводом для довгого і взаємовигідного співробітництва.