ДВП фарбована

ДВП плита фарбованаДВП фарбована – це деревно-волокниста плита, покрита фарбою. Вона є одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення задніх стінок в шафах, днищ у висувних ящиках та інших елементів меблів. Хороші характеристики і високо естетичний зовнішній вигляд ДВП дозволяють створювати красиві і функціональні бюджетні меблі.

Дуже часто шліфовані і пофарбовані плити ДВП вибирають для виготовлення міжкімнатних дверей. Вони не вимагають грунтування або фарбування, і відразу готові до встановлення. Такі вироби відрізняються невисокою вартістю і хорошими експлуатаційними характеристиками.

ДВП широко використовується в обробних роботах – вона дає безліч різноманітних можливостей недорого і креативно оформити інтер’єр приміщення.

Ще однією сферою застосування є музичні студії, де для звукової ізоляції часто вибирають саме ДВП, ціна якої набагато нижча, ніж у інших звукоізолюючих матеріалів. Крім того, тут важливу роль відіграє ще й товщина – панелі з ДВП набагато тонші, ніж з пінопласту та інших шумоглушників, а їх звукоізоляційні характеристики знаходяться на тому ж рівні.

Переваги фарбованої ДВП

Фарбована ДВП сьогодні є досить затребуваним матеріалом, що пояснюється рядом його серйозних переваг:

  • Невисока вартість;
  • Прекрасний зовнішній вигляд;
  • Висока щільність;
  • Стійкість до впливу вологого середовища.

Якщо ви вирішили придбати для самостійного виготовлення меблів пофарбовану ДВП, вам, швидше за все, запропонують цілісні листи. Робити розкрій самостійно лобзиком досить незручно, крім того, зріз навряд чи вийде акуратним. Тому краще замовити розпилювання на підприємстві, де працюють з деревом і мають для цього професійне обладнання.

Як купити фарбовану ДВП в Дніпрі?

Якщо вас цікавить пофарбована ДВП, купити її можна, звернувшись в компанію «Профі-Стиль». Ми пропонуємо в Дніпрі, Запоріжжі та Львові різні види і розміри плит ДВП. Звертайтеся – і ви переконаєтеся, що у нас найнижчі ціни і найвищий рівень обслуговування в Україні.